Kategori: Webmaster

Site yönetimi ile ilgili bilgi paylaşımlarının yapıldığı bölüm.

Adsense İnsan Olsa “Sen gelme ulan!” Diyeceği 6 Kişi

Adsense ile ilgili aynı muhabbetleri o kadar sıkça görmeye başladım ki artık şunu düşünüyorum: Google bunu eleme kriteri olarak kullansa ve bu taktikleri inceden sızdırsa Türk web dünyasında bir kalite patlaması yaşanabilir(!)2 saat içinde Adsense almak o kadar önemli mi?

Bazı kişiler her şeyi halletmişler de tek sıkıntı olarak ne kadar kısa sürede Adsense hesabı almaya çalışıyorlar. Adsense üzerinden ayda en az 10 bin dolar kazanmalarının önündeki tek engel dış mihraklar (Gugıl yani)!Bir Youtube Gerçeği: Kanser Youtube Kanalları

Başlarda samimi ve güzel eleştiriler yaparken sonrasında kendi kanalını da aynı kategoriye sokan sayın Yorekok’un sıkça kullandığı bir tabirdir. Peki neden olur, tedavisi nedir bir göz atalım.

Banner Reklamlarda Kullanılan 9 Vurgu Çeşidi

Banner reklamlar malumunuz sizin dikkatinizi çekmek ve amacı olan yere yönlendirmekle görevliler. Peki bu görevlerini gerektiği gibi ifa edebilmek adına ne gibi taktikler uyguluyorlar görelim.
İşe yarar sosyal medya gönderisi mi?

Az önce aklıma böyle bir soru geldi, sosyal medya üzerinden paylaştığım bir gönderiden beklentilerim oluyor doğal olarak. Peki hangi kriterlerin sağlanması sosyal medya gönderisini işe yaramış olarak düşünmeme sebep oluyor?Bir Blog Yazarı Olarak İkilemde Kaldığım 6 Konu

İyi kötü bir blog yazarı olarak benim de web sitesinde kararsızlık yaşadığım durumlar oluyor. Sitenin gidişatını belirlemede önemli rol oynayan bu ikilemlerden aklıma gelenleri sizlerle paylaşıyorum.Videolarınızda heyecanı artırın.

Dizilerin filan hep böyle heyecanlı yerlerde bitirilmesine aşinasınızdır. Bunun elbette bir sebebi var. Malum dizilerin vs. hedefi siz izleyicilersiniz, izleyici olarak da gelecek bölümleri unutmamanız için üretilmiş başarılı çözümlerden bir tanesi de merak uyandırmak.