Ziyaretçi Defteri

Bu bir ziyaretçi defteridir.

 • Site ile ilgili düşüncelerinizi öğrenmek isterim doğrusu. İşin içinde hakaret olmadığı müddetçe her türlü olumlu/olumsuz eleştiriye açığım.
 • Yazılarla ilgili yorumlar yapabilirsiniz. Genel olarak yazıları nasıl buluyorsunuz, nasıl olsa daha iyi olurdu tarzında şeyler için yorum atabilirsiniz.
 • Olmasını istediğiniz konular/kategoriler hakkında fikir verebilirsiniz. Ha kesin olacağının garantisini veremem ama bakmaya çalışırım.
 • Her ne kadar muhabbet etme özürlü bir kişi olsam da muhabbet amaçlı yorumlar atabilirsiniz.
 • Bunun dışında benim aklıma gelmeyen ve uygun kabul edilebilecek konularda da yorum atabilirsiniz.

Not: Reklam içerikli yorumlar onaylanmayacaktır. (Özenilecek bir tarafı yok aslında ama bu tarz uyarılara denk geldiğimden beri hep yazmak istemişimdir.)

8 Cevaplar

 1. Burak Akman dedi ki:

  Merhaba sitenize şans eseri bir giriş yaptım ve yazılanlar beni derinden etkiledi. Hani çok arayıpta bulamadığınız bir şey vardır ya ben onu buldum galiba sitenizi takipteyim,başarılar diliyorum.

  • eMB dedi ki:

   Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, gerçi siteye göre çok üst düzey bir övgü olmuş diye düşünüyorum ama buna layık görüyseniz sağolun. Aklıma estikçe bir şeyler yapmaya çalışıyorum, iyi oluyor.

 2. Erva Tecim dedi ki:

  Güzel site

 3. Kumsal dedi ki:

  Bilgilerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler, umarım daha uzun yıllar güzel yazılar paylaşırsınız.

 4. Serbay dedi ki:

  Merhaba, çok güzel şeyler var ama endüstri mühendisliği sitesinde yeterince konu ile alakalı içerik yok. Hatta olması gereken birçok konu yok bile. Bu konulara da ağırlık verirseniz iyi olur, iyi çalışmalar. 🙂

  • eMB dedi ki:

   Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim, aslında bu konu benim de uzun zamandır kafamı kurcalıyor ve halletmeye çalışıyorum ama uğraşlarımın karşılığını pek alamadığımdan içimden bir şey yapmak da gelmiyor doğrusu. Yine de hazırlamaya çalışıyorum ama galiba çok uzun sürecek. 😐

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir